Akcje 1%

mar

Podziel się 1% podatku za rok 2016

Zachęcamy wszystkich sympatyków i przyjaciół naszego stowarzyszenia do przekazania 1% podatku za 2016 rok na cele statutowe stowarzyszenia. Wszystkie środki trafią do uczniów poprzez organizację konkursów, wystaw czy wycieczek.

Wystarczy kliknąć w poniższy link, aby rozliczyć sie on-line:

sty

Na facebook.com także zamieszczamy informacje o możliwości przekazania 1% podatku. Będziemy o tym przypominać wszystkim na forum publicznym do końca kwietnia 2015 roku.

sty

Zamówiliśmy wizytówki zachęcające do przekazania 1% za rok 2014 na nasze stowarzyszenie. Przekażemy je rodzicom w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytowie oraz innym mieszkańcom naszego regionu.

Na stronie 1proc.org zamieściliśmy wizytókę naszego stowarzyszenia

Zamówiliśmy:

Pakiet standardowy - 39 zł za rok - CENA PROMOCYJNA DLA PAŃSTWA: 34 zł za rok 2015 (oferta ważna do 29.01.2015)

To pełne dane teleadresowe Waszej organizacji, numer KRS i NIP, link do strony internetowej, możliwość zamieszczania i edytowania dowolnej liczby podstron z opisem akcji "1 procent podatku" - z informacjami, na co wydane zostaną środki zebrane w ramach akcji 1 procent podatku, możliwość zamieszczenia i edytowania przy każdym opisie pięciu zdjęć, losowa publikacja informacji o organizacji na stronie głównej serwisu 1proc.org

maj

23 kwietnia 2013 roku Fundacja RC zorganizowała uroczyste podsumowanie Kampanii 1%. Nasze stowarzyszenie wzięło udział w uroczystej gali, która odbyła się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance w Gdańsku. Specjalny koncert Ani Rusowicz został przygotowany dla osób, które przekazały 1% podatku na organizacje pozarządowe mające status OPP i działające na terenie województwa pomorskiego.

Patronat nad całą kampanią objął Marszalek Województwa Pomorskiego i Prezydent Miasta Gdańsk.

W tygodniku "Kurier Bytowski" od lutego do kwietnia 2013 roku ukazywały się ogłoszenia zachęcające czytelników do przekazywania 1% podatku na nasze stowarzyszenie.

Na stronie 1proc.org zamieśliliśmy wizytówkę naszego stowarzyszenia.

1proc.org to internetowa baza organizacji pożytku publicznego, zbierających fundusze z 1 procenta podatku dochodowego od osób fizycznych. Założenie podstawowej wizytówki jest całkowicie bezpłatne. My skorzystaliśmy z pakietu płatnego, zapewniającego lepszą widoczność w serwisie i obszerniejsze informacje o organizacji oraz wysyłkę mailingu z informacjami o naszej organizacji do ponad 100 tysięcy osób w całej Polsce.

W ramach Kampanii 1% 11 lutego 2013 w siedzibie Radia Plus w Gdańsku nagrywałyśmy spot reklamujący nasze stowarzyszenie. Emisja spotów będzie o godzinie 17.45 każdego dnia. Zachęcamy do słuchania.

W roku 2013 wydrukowaliśmy kolejną serię wizytówek zachęcających do przekazania 1% na cele stowarzyszenia. Mają one taki sam wygląd jak ubiegłoroczne.

Archiwum Akcje 1%