Aktualności

17

maj

Podajemy listę uczniów biorących udział w konkursach w ramach zadania PODRÓĹťE BLISKIE I DALEKIE współfinansowanego ze środków Gminy Bytów. 

 

Wręczenie nagród odbyło sie 17 maja 2018 roku w SP 5 w Bytowie. 

Czytaj więcej.

17

maj

Od 7 maja 2018 roku uczniowie klas IV i V uczestniczą w lekcjach terenowych w ramach programu "Warsztaty przyrodnicze w plenerze". Zajęcia mogą odbywać się dzięki środkom pozyskanym przez członkinie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły "Zawsze Razem" Jolantę Turzyńską i Dorotę Góra w ramach Otwartego konkursu ofert z Gminy Bytów.

 


Czytaj więcej.

17

maj

19.04.2018 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytowie odbyły się warsztaty chemiczne. W imprezie wzięło udział ok.80 uczniów klas V i VI. Zajęcia odbywały się w 20-to osobowych zespołach. Uczniowie parami wykonywali doświadczenia.

Czytaj więcej.

17

maj

27 kwietnia 2018 roku w Nadleśnictwie Bytów odbył się XIV Międzyszkolny Turniej Wiedzy Ekologiczno – Przyrodniczej. 


W konkursie wzięło udział 24 uczniów – 8 reprezentacji ze szkół Powiatu Bytowskiego.

 

ZDJĘCIA W GALERII

Czytaj więcej.

25

kwi

Od marca 2018 roku uczniowie klas pierwszych i drugich Szkoły Podstaowowej nr 5 w Bytowie realizują zadanie przygotowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” a współfinansowane przez Gminę Bytów.

Czytaj więcej.

26

mar

Wyniki V Powiatowego Konkursu Matematycznego „Mistrz Matematyki Klas Trzecich Ziemi Bytowskiej” organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy współfinansowaniu ze środków Powiatu Bytowskiego.

Czytaj więcej.

23

mar

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły "Zawsze Razem" zaprasza uczniów klas I - III szkół podstawowych gminy Bytów do udziału w konkursach plastycznych.


Więcej informacji u wychowawców klas.  

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków gminy Bytów. 

 

M. Rydwelsk

16

mar

Do finału Powiatowego Konkursu Matematycznego klas 3, który odbędzie się 22 marca 2018 r. ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie zakwalifikowali się

 

Czytaj więcej.

16

mar

22 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 5 w  Bytowie o godz. 11.50,

 

odbędzie  się 


Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki Klas III Ziemi Bytowskiej” 

 

organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy współfinansowaniu ze środków Powiatu Bytowskiego.

 

21

lut

Stowarzyszenie Zawsze Razem otrzymało na rok 2018 kwotę w wysokości 21 326 zł na realizację niżej wymienionych zadań publicznych.

 

Dziękuję n/w nauczycielom za zaangaĹźowanie i zachęcam pozostałych członków rady pedagogicznej SP 5 w Bytowie do wstąpienia do Stowarzyszenia i realizowania swoich pomysłów poprzez pisanie wniosków i pozyskiwanie na nie środków.


Prezes Stowarzyszenia

L. Wasielewska

Czytaj więcej.

Archiwum Aktualności