Aktualności

23

sty

Od września do grudnia 2017 r. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów realizowało zadanie pt. „Historia oczami dzieci”. Zadaniem objęci byli uczniowie klas pierwszych i drugich Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie.

Dzięki realizacji zadania „Historia oczami dzieci” uczniowie mieli moĹźliwość poznania historii Bytowa, bytowskich zabytków, Kaszubów, Polski, tradycji rodzinnych.

Czytaj więcej.

20

gru

W czwartek – 7 grudnia 2017 r. odbyło się w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytowie podsumowanie zadania „PodróĹźe bliskie i dalekie” realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.

 

Galeria

Czytaj więcej.

14

gru

12 grudnia 2017 roku otwarta została 6 edycja wystawy pt. BYTOWIACY NA STAREJ FOTOGRAFII, której pomysłodawcą jest p. Jolanta Turzyńska.

26

lis

Podziękowania w Kurierze Bytowskim z dn. 23.11.2017

30

pa1

Od września 2017 roku uczniowie klas pierwszych i drugich SP 5 w Bytowie realizują zadanie pt. „Historia oczami dziecka” przygotowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.

 

GALERIA

Czytaj więcej.

8

pa1

Nasze stowarzyszenie w 2017 roku po raz ósmy wydało karty ćwiczeń do edukacji regionalnej pt. "MOJA GMINA BYTÓW". Zadanie współfinansowane było ze środków Gminy Bytów i Powiatu Bytowskiego. Koordynatorem projektu była p. L. Wasielewska. 

Czytaj więcej.

30

cze

21 czerwca 2017 roku odbył się apel podsumowujący pracę w roku szkolnym 2016/2017. W ramach apelu podsumowano realizację zadań i konkursów  ekologiczno- przyrodniczych w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie.

 

Galeria

Czytaj więcej.

30

cze

Od początku maja  2017 roku uczniowie klas IV – V Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie uczestniczyli w „Warsztatach przyrodniczych w plenerze”, których inicjatorkami są panie J. Turzyńska i D. Góra.

 

Galeria

Czytaj więcej.

21

cze

Uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie od kwietnia do czerwca 2017 r. uczestniczyli w realizacji zadania pt. „Z EKOLOGIĄ NA TY”. Zadanie przygotowane i realizowane było przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.


Galeria 

Czytaj więcej.

16

cze

1 czerwca 2017r. uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie obejrzeli film pt. „Kacper i Emma na safari”. Było to możliwe dzięki realizacji zadania „Z ekologią na ty” realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem”  przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.

 

Galeria 

Czytaj więcej.

Archiwum Aktualności